Menu
Sepet

E-Ticaret Sitesi

İNTERNETTEN ÜRÜN SATMAYA
HEMEN BAŞLAYIN!


Şu an içinde olduğumuz internet çağında, e-ticaret sektörü müthiş bir ivme ile hala yükselmektedir. Popülerliği ve güvenirliği her gün artan e-ticaret sektörü markalar için büyük önem arzetmektedir. Fiziki şubeler açmak yerine e-ticaret sitesine yatırım yapmayı tercih eden markaları her gün duymaktayız.

İnternetten satış yapmak için oluşturulan e-ticaret siteleri için tüm ihtiyaçlarınıza SekizSoft olarak tam yanıt veriyoruz. Kullanımı kolay, özel tasarımlı ve ilgi çekici bir e-ticaret sitesi için iletişime geçmenizi bekliyor olacağız.

KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

%100 MOBİL UYUMLULUK

ÜCRETSİZ SSL SERTİFİKASI

PROFESYONEL DESTEK

ÖZEL PREMİUM TASARIM

%100 SEO UYUMLU ALTYAPI

7/24 AÇIK MAĞAZA

ONLİNE TALEP SİSTEMİ

KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

%100 MOBİL UYUMLULUK

ÜCRETSİZ SSL SERTİFİKASI

PROFESYONEL DESTEK

ÖZEL PREMİUM TASARIM

%100 SEO UYUMLU ALTYAPI

7/24 AÇIK MAĞAZA

ONLİNE TALEP SİSTEMİ

 
 

E-TİCARET SİTESİNİ KURARKEN
NEDEN SEKİZSOFT’U TERCİH ETMELİSİNİZ?


Ticaret sektöründeki ünlü markalar ve esnaflar e-ticaret sektörlerinde yerini almaya çoktan başladı. Sektörde oluşan rekabette en önemli faktörün güçlü bir altyapı olduğunu herkes tarafından bilinmektedir. Bu altyapıda seo uyumluluğu, mobil uyumluluk, güvenlik, entegrasyon elverişliliği ve kullanım kolaylığı olmazsa olmazlardandır. SekizSoft olarak kullanmış olduğumuz altyapı bu özelliklerin hepsini ve çok daha fazlasını karşılayan bir yapıya sahiptir. Sektördeki çoğu rakip firma gibi paket paket fiyat sunmak yerine, müşterimizin ihtiyacını ve taleplerini öğrenir ve bu doğrultuda istekleri/ihtiyaçları tam kapsayacak bir liste oluşturarak müşterimize özel bir teklifte bulunuruz.

E-Ticaret sitenizde olacak en önemli özellikleri öğrenmeye ne dersiniz?

 
 

NELER OLACAK


PROFESYONEL YÖNETİCİ PANELİ

Kategorilerinizi, markalarınızı, ürünlerinizi kolay bir şekilde yönetebileceğiniz harika bir panele sahip olacaksınız. Ürünlerin yanı sıra tasarım düzenlemeleri de sağlayabileceğiniz bu panelde müşterilerinizin verdiği siparişleri çok kolay bir şekilde yönetebileceksiniz.

 

RESPONSİVE (MOBİL UYUMLU) TASARIM

Size özel tasarlanacak olan e-ticaret sitenizin teması responsive özelliği sayesinde farklı ekran boyutlarına tam uyumluluk sağlayacaktır. Aynı tema tasarımı ile büyük bir monitörün, dizüstü bilgisayarın, tabletin veya bir akıllı cep telefonunun ekran boyutuna uyum sağlayacak bir e-ticaret siteniz olacaktır.

 

SSL (GÜVENLİK) SERTİFİKASI

Her müşterimizin websitelerine tanımladığımız SSL Güvenlik Sertifikası ile websitenizde kişisel gizlilik ve güvenilirlik sağlayacaksınız. Sanal pos firmalarıyla anlaşma aşamasında zorunlu tutulan bu sertifikaya ücretsiz sahip olacaksınız.

 

SEO (ARAMA MOTORU) UYUMLULUĞU

Websitenizin en önemli özelliklerinden birisi de SEO uyumlu olmasıdır. Bu altyapıya uygun bir websitesi sahibi olarak google, yandex ve bing gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için müthiş bir ortam hazır olacaktır.