Menu
Sepet

Kurumsal Web Tasarım

KURUMSAL WEB
SİTE TASARIMI


İnternette sizleri temsil edecek en güçlü faktör şüphesiz ki bir web sitesidir. Sizlerin kurumsal web tasarımı ne kadar etkili ve ilgi çekici ise geri dönüşüm etkisi de o kadar fazla olacaktır. Bu sebepten ötürü kendiniz veya şirketiniz için kurumsal web tasarımı yaptırmak istediğinizde profesyonel olarak hizmet veren bir firma ile çalışmanız gerekecektir.

Kurumsal web sitesi oluşturmak için Sekizsoft ‘u tercih ederseniz, şirketinizin sektör analizini yaparak hizmet sunduğunuz kitleye uygun bir tasarım ortaya çıkartırız.

HIZLI VE ANAHTAR TESLİM

%100 MOBİL UYUMLULUK

%100 SEO UYUMLU ALTYAPI

ÜCRETSİZ SSL SERTİFİKASI

KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

%100 MOBİL UYUMLULUK

ÜCRETSİZ SSL SERTİFİKASI

PROFESYONEL DESTEK

 
 

KURUMSAL WEBSİTEYE
NEDEN İHTİYACINIZ VAR?


Ofisiniz, iş yeriniz veya dükkanınız! Her şeyi özenle seçerek kaliteli ve hoş görünmesi için elinizden geleni yaparsınız. Sanal dünyadaki ofisiniz ve işyeriniz ise Kurumsal Websitenizdir. Websiteniz de yine özenle tasarlanmış, etkileyici, kullanımı kolay bir yapıda olmalıdır. Ancak bu özelliklere sahip olan bir websitesi müşterilerinizi etkileyebilir ve birlikte çalışmaya ikna edebilir. Bunu sağlayabilmek için deneyimli, sektörde yer edinmiş bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Sekizsoft olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam yanıt veren tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz. Profesyonel bir ekibe sahip, güvenilir olarak tasarlanmış profesyonel web tasarımları ile firmanızın adını markalaştırarak, firmanıza prestij sağlayabilir ve hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Kurumsal websitenizin oluşum süreçlerini öğrenmeye ne dersiniz?

 
 

SÜREÇLER


İHTİYAÇ ANALİZİ

Web sitenizde yayınlayacak ürün ve hizmet içeriklerini, bu ürün ve hizmetlere ait görsel içeriklerini, işletmenize ait olan kurumsal (sözleşmeler, politikalar, belge vb.) içeriklerini talep ederiz. Domain ve hosting ihtiyacınızı belirleriz. İşletmenizin website tasarımı ile ilgili brieflerinizi alarak raporda kullanmak üzere not alırız.

 

HEDEF KİTLE ANALİZİ

Websitenizde sunulacak olan hizmetlerinizin hitap edeceği kitle ve tüketici portföyü hakkında sektör analizi yaparız. Analiz sonucu olarak potansiyel müşterileri (cinsiyet, yaş aralığı, lokasyon vs.) tespit ederiz.

 

ANALİZ RAPORU VE SUNUMU

Araştırmalar sonucunda edindiğimiz bilgiler, işletme olarak beklentileriniz ve SekizSoft olarak önerilerimiz ile ilgili analiz raporunuzu hazırlarız. İşletmenizin mevcut ve hedeflenen durumunu ortaya koyacak bu rapor işletme yetkilerinin bulunduğu bir toplantı da ayrıntılı bir şekilde tarafınıza sunarız.

 

TEKLİF VE SÖZLEŞME

Kurumsal website hizmeti ile ilgili ihtiyaç analizi raporu ve sunumunun sonucunda işletmenizin ihtiyacı olan hizmet başlıklarını çıkartırız. Bu başlıklar ile ilgili yapılacak çalışmalar belirler, detaylandırır ve bitirme süreleri belirleriz. Firma yetkilisine website hizmet ve fiyat teklifini iletiriz. Teklifimiz onaylanırsa belirtilen hizmetleri, taahhüt edilen süreyi ve belirlenen fiyatı içeren sözleşme imzalanarak proje ile ilgili resmi anlaşma yapmış oluruz.