Reklam Hizmeti

İşletmenizin sunmuş olduğu hizmet ve ürünler için kullanıcıların karşına ilk sırada çıkmak ister misiniz?

Sunmuş olduğunuz hizmet ve ürünlerinizi bütün dijital platformlarda sizin için tanıtalım. Bütçenizi en verimli şekilde kullanarak hedef kitlenize en uygun şekilde sizleri gösterelim.

REKLAM
ÇEŞİTLERİ

  • ARAMA MOTORU REKLAMLARI

Ülkemizde internet kullanıcıları alışveriş yapmaya başlarken ilk girdikleri site arama motorları olmakta ve burada arama yapmaktadırlar. İstedikleri ürün veya hizmet ile ilgili kelimeleri arama motorlarına yazan kullanıcıların karşına çıkacak olan sayfada reklam olarak en başta çıkmanızı sağlayacak çalışmalar için SekizSoft yanınızda.

  • SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Sosyal medya reklamları Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platforlarındaki sponsorlu alanlarda, ürün ve hizmetle ilgilenmesi muhtemel kişilerin karşısına çıkmak demektir. En son açıklanan verilerde, Türkiye’deki aktif Facebook kullanıcı sayısı 42 milyonun, Instagram kullanıcı sayısı 21 milyonun, Twitter kullanıcı sayısı 12 milyonun üzerindedir. Böylesine büyük bir mecrada sosyal medya reklamları oldukça büyük fırsat ve önem içermektedir.

Sosyal medyada bir günde ortalama 2-3 saat ve üzeri vakit geçirenlerin %48 i online alışveriş yapıyor. Fakat, rekabetin bu kadar yüksek olduğu bu alanda başarılı olmanın sırrı, doğru kullancıyı doğru zamanda doğru içerikle bulmaktır. SekizSoft bu hizmeti deneymli profesyonel ekibiyle sizlere sunmaktadır.

HEMEN
TEKLİF ALIN.


Sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurunuz.

Close Menuyx
WhatsApp İletişim Hattı
GÖNDER