SEO Hizmeti

ARAMA MOTORLARINDA
ÜST SIRALARA YÜKSELİN!

SEO! Açılımı ise Search Engine Optimization, dilimize çevirisi ise arama motoru hizmetidir. Bizim dilimizde ise Google’a websitemizi sevdirmedir 🙂
Günümüzün çağı olan internette çoğu firmalar yerini almaya başladı. En güçlü arama motoru olan google üzerinde reklam vererek boy gösteren firmaların sayısı ise her geçen gün artmaktadır. Bu yüksek ücretli reklamlardan kurtulmak için almanız gereken bir hizmet var. SEO Hizmeti!
Sekizsoft’un verdiği SEO Hizmeti ile sektörünüze ait belirli arama kelimelerinde üst sıralara tırmanmanızı sağlıyoruz.

GOOGLE’A WEBSİTENİZİ SEVDİRİN!

Günümüzün büyük bir bölümde yer alan internet herkes için belli öneme sahip hale gelmiştir. İhtiyaç olarak da tanımlayabileceğimiz interneti pek çok amaçla kullanabiliyoruz. Örneğin bir alışveriş yaparken yorumlara bakıyor, araştırıyor ve öyle alıyoruz. Böylesine büyük bir mecrada googleda üst sıralarda olmak websitenize trafik, sizlere ise kazanç olarak geri dönecektir.
Seo hizmeti ile googleda üst sıralarda çıkmak pek çok firma için ihtiyaç halini almıştır. Kalite bir seo veya reklam yapmasanız böylesine büyük bir mecrada hedef kitlenizin sizleri bulması pek olası değildir. Hedef kitleniz baz alınarak yaptığımız seo hizmeti ile reklam masraflarınızı azaltacak ve googleda rakipleriniz karşısında prestijli bir konuma geleceksiniz.
Önem vermeniz geren seo hizmetini mutlaka tecrübeli kişilere teslim edin.

NELER
OLACAK

  • KELİME ANALİZİ

Kelime analizi, websitenizin sektöründeki hitap ettiği kitlenin arama motorlarında potansiyel olarak yapabileceği arama kelimelerin çeşitli araçlar ile tespit edilmesiyle belirlenir.

  • RAKİP ANALİZİ

Kelime analizinden sonraki aşama ise rakip analizidir. Bir önceki aşamada belirlenen kelimelerin arama motorlarında aranması halinde rakiplerinizin kaçıncı sırada olduklarını, trafiklerinin ne kadar olduğunu ve nasıl çalışmalar sergilediklerini bu analizde görebileceksiniz.

  • WEBSİTE ANALİZİ

SEO Hizmeti verilecek olan sitenizin uyumluluğu kontrol edilerek çeşitli revizeler yapılmak üzere tarafınıza iletilir. Bu süreçte websitenizdeki sayfaların SEO kurallarına uyumluluğunu, yani google tarafının sitenizden beklediği kriterlerin olup olmadığı tespit edilerek düzenleme sağlanır.

  • DETAYLI RAPORLAMA

SEO Hizmeti ile yapmış olduğumuz analizler sonucunda mecradaki konumunuz ve website teknik yeterliliği baz alınarak önceliklerinize göre bir plan/strateji belirlenir. Öncelik olarak temel olan website teknik yeterliliği belli noktalara getirilerek devam edecek olan SEO çalışmamız iyileştirme süreçleriyle tarafınıza raporlanır.

HEMEN
TEKLİF ALIN.


Sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurunuz.

Close Menuyx
WhatsApp İletişim Hattı
GÖNDER