Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya platformlarında yer almanın önemi firmalar için son zamanlarda oldukça artmıştır. İçerik kalitesi ve zenginliğinin önemli olduğu bu platformda hedef kitlenize ulaşmak önem arzetmektedir.

Sosyal medya yönetimi için firmalar personel almak yerine profesyonel firmalar ile çalışmayı tercih etmeye başlamıştır. Bunun sebebi ise profesyonel firmaların deneyimli, farklı sektör tecrübeleri edinmiş, ne yapılması gerektiği bilmesidir. Kaliteli ve ilgi çekici içerik üreterek hedef kitlenize erişmenizde öncü olacak olan SekizSoft, sektörünüzde firmanız için farklılık yaratarak rakiplerinizin bir adım önüne geçmenize yardımcı olacaktır.

SOSYAL MEDYADA YER ALMAK
NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ?

Sosyal medya! Tartışmasız günümüzün en popüler platformudur. Bir insanoğlu gün içerisinde bilgisayar veya cep telefonunda gerek iş için, gerek eğlence için belirli bir zaman geçirmektedir. Böylesine erişim zengini olan bir platform, şirketler için ek gelir kaynağı, hatta ana gelir kaynağı hale gelmiştir.
Sosyal medya yönetimi hizmetinde belirlenen strateji doğrultusunda ilerleyerek en uygun ve dikkat çekici içerik ile hedef kitlenize ulaşılacaktır. Bu erişim sayesinde firmanızın sektördeki marka bilinirliği artacak ve ilerleyen her gün bir adım daha atarak rakiplerinizin önüne geçeceksinizdir.

Böylesine önemli bir platformda profesyonel adımlarla ilerlemenizi sağlayacak SekizSoft ekibi ile çalışın!

NELER
YAPIYORUZ

  • STRATEJİK HEDEF BELİRLEME

Firmanızın hitap edeceği kitleye en uygun dil ve içeriklere karar verir, ihtiyaç, hedef ve önerilerimiz doğrultusunda stratejik planınızı oluştururuz.

  • İLGİ ÇEKİCİ İÇERİKLER

Deneyimli ekibimiz ile hedef kitlenize en uygun ve ilgi çekici içerikler oluşturarak, verimi en üst seviyede tutmak için çalışırız.

  • HEDEF KİTLE ERİŞİMİ

Sektörünüzde olan ve verdiğiniz hizmetler ile ilgilenecek kişileri belirli kriterler ile filtreleyerek saptarız. Belirlenen bu kişiler hedef kitlemiz olarak adlandırılır ve bu kitleye uygun içerikler ile erişiriz.

  • DETAYLI GELİŞİM RAPORLAMASI

Sosyal medya yönetimi hizmeti almış olan müşterimizlerimize iş başlangıcından itibaren yaptığımız işler ile katettiğimiz yolu rapor halinde sunarız. Bu raporlar ile stratejik hedef kıyaslanarak izlenin çizginin doğruluğunu kontrol ederiz.

HEMEN
TEKLİF ALIN.


Sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurunuz.

Close Menuyx
WhatsApp İletişim Hattı
GÖNDER